Chrzest dzieci

Ks. Marek Lis – Czy chrzest dzieci jest niezgodny z prawem i wkrótce zostanie zakazany?

Ale to już było
W 2014 roku całkiem podobna informacja podgrzewała temperaturę internetu. Dzielono się wówczas opowieścią o matce, która rzekomo miała wygrać skomplikowany proces sądowy o uznanie chrztu swojego dziecka na nieważny i niezgodny z prawem. Wtedy również mówiono, że Europejski Trybunał Praw Człowieka na kanwie opisywanego przypadku, zakazał chrztu niemowląt w ogóle. Rewelacja zabłysła, wzburzyła umysły i zgasła – by w styczniu 2016 r. pojawić się ponownie.

Co na to kościół?
Czytając podobne, poruszające umysł nowinki, należy się zastanowić – dlaczego kościół nie wypowiada się w tej sprawie? Dlaczego tylko internauci komentują ten trudny do przyjęcia wyrok Trybunału? A z drugiej strony – warto się pokusić o zbadanie źródeł podawanej sobie wzajemnie sensacyjnej informacji.

Zapytany przez użytkowników Twittera ksiądz, udzielił wszystkim jasnej i jednoznacznej odpowiedzi, którą zamieszczamy poniżej:

ks M. LisMy też nie chcemy być dziećmi ojca kłamstwa!!!

Ponoć MBM to przewidziała już wcześniej, że chrzest będzie zakazany.Pytanie za 100 punktów – przewidziała czy przekazała starannie zaplanowaną koronkową robótkę masonerii?
Najpierw „orędzie” potem fejkowe artykuły w podróbkach – Il giomale to nie IL GIORNALE!!!

Ja odpowiedź na to pytanie znam, wycie duchów Jezebel na egzorcyzmach mówi samo za siebie! –
Ks. Marek Lis potwierdza to w zdaniu: „Komuś zależało, by wywołał dużo zamieszania ten „news”, w dodatku powracający… O kim to było – „ojciec kłamstwa”?”

I na koniec mail z dzisiaj (w komentarzu zdjęcie maila). Łukasz pisze:
Witam
Chciałbym wszystkich ostrzec przed tymi orędziami (MBM). U mnie skończyło się to ostrą psychozą i pobytem w szpitalu psychiatrycznym.Stało się to w 2012r,a do dzisiaj atakują mnie myśli bluźniercze i słyszę w głowie różne świństwa.Unikajcie czytania tej trucizny bo to bardzo niebezpieczna sprawa.U mnie pojawiły się głosy, widzenia i wrażenia czyjejś obecności (bardzo przerażające). Szatan posługuje się tymi orędziami.

Wracajcie szybciutko do Kościoła i jego nauki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>